ABBA

302204

STUDIOJACKA, ABBA, Polar, 1970-tal, ljusblå satin, uppsydd av Owe Sandström, etikettmärkt "Artistdressing Owelars Stockholm 08/207017", storlek L enligt etikett
PROVENIENS: Michael B. Tretow

Smärre fläckar

Pop/Rock, Diverse, ABBA, Fashion

Monter 19

ABBA

Budhistorik (10 bud)
2003284
5 400
2003282
4 600
2003275
4 400
2003271
4 200
2001390

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer