Konsertbiljetter

302193

KONSERTBILJETTER, 3 st biljetter, "POP FESTIVAL -63 Kungl. Tennishallen Joey Dee - The Beatles - Jerry Williams m.fl.", "Chubby Checker-galan 1963, Isstadion",
"Twist Party Joey Dee & The Starliters"

Slitage, skador, veck

Pop/Rock, Affischer

Monter 18

Konsertbiljetter

Budhistorik (21 bud)
2003158
3 200
2003156
2003155
2 800
2003154
2 600
2003153
2 400

Slutpris SEK:
3 200
327 EUR, 379 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.