Konsertbiljetter

302193

KONSERTBILJETTER, 3 st biljetter, "POP FESTIVAL -63 Kungl. Tennishallen Joey Dee - The Beatles - Jerry Williams m.fl.", "Chubby Checker-galan 1963, Isstadion",
"Twist Party Joey Dee & The Starliters"

Slitage, skador, veck

Pop/Rock, Affischer

Monter 18

Konsertbiljetter

Budhistorik (21 bud)
2003158
3 200
2003156
2003155
2 800
2003154
2 600
2003153
2 400

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer