Christian Fredrik Svensson

325294

CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Marintmotiv, signerad C. F. Svensson, olja på pannå, 18 x 26 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Christian Fredrik Svensson

Budhistorik (22 bud)
1993792
1993791
2 800
1993773
2 600
1993767
2 400
1993767

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.