Max Walter Svanberg stilleben

325289

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994):
Stilleben, signerad och daterad Max Walters 40, olja på duk, 51x66 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Max Walter Svanberg stilleben

Budhistorik (23 bud)
1993444
1 800
1991951
1 700
1989098
1 600
1991950
1 600
1989098

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.