Matbord och stolar NK

325260

MATBORD, Nordiska Kompaniet 1923, bonad björk, höjd 79, diameter 100, 2 iläggsskivor ā 50 cm, 4 STOLAR, 2 KARMSTOLAR från 1927, stolsryggen med rotting, intarsia, Skyltmärkta NK 31954-4 7 28 samt 28251301125

Senare klädsel med fläckar, slitage, ytskador

Rum 7

Matbord och stolar NK

Budhistorik (1 bud)

1987316
2015-08-27 17:16:44
650

2015-08-31 kl 11:30
Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.