Bokhylla jugend

325254

BOKHYLLA, 1900-talets första kvartal, jugend, björk, 2 flyttbara hyllplan, höjd ca 121, 77x35 cm

Smärre slitage

Rum 3

Bokhylla jugend

Budhistorik (24 bud)
1992857
3 800
1991429
3 600
1992856
3 400
1991429
3 200
1990185

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.