Beck & Jung

325250

BECK & JUNG (HOLGER BÄCKSTRÖM & BO LJUNGBERG): Pyramidkomposition, akryl med computer ink, signerad och daterad 1981, ca 86x60 cm

Fack 39

Beck & Jung
Budhistorik (3 bud)

1992757
1992381
1980837

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.