Roland Svensson färglitografi

325241

ROLAND SVENSSON (1910-2003), vinterskärgård, signerad Roland S, 79/200, färglitografi, 21x37 cm

Rum 4

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1983770
550
1981262
500
1983768
500
1981262
450
1983767

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.