Etsningar och färglitografi bl.a. Roland Svensson

325238

ETSNINGAR, 7 st, Roland Svensson, Torsten Renqvist, Birger Lundqvist, Helge Zandén samt Louis Bastin, etsningar samt färglitografi, varierande mått, i mapp

Rum 17

Budhistorik (21 bud)
1982913
3 200
1992351
1982913
2 800
1992349
2 600
1982913
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.