Åke Pettersson litografier

325235

ÅKE PETTERSSON (Nåw), (född 1925) (5): "Båtar", litografier, signerade, bladstorlek 32 x 11 cm vardera

Monter 29

Åke Pettersson litografier

Budhistorik

2015-08-30 kl 12:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.