Hans Osswald

325225

HANS OSSWALD (född 1919-?): Komposition, signerad Hans Osswald, 1-6/6, daterad 54 samt en daterad -53, 37x45 resp 25x31 cm

gulnader

Rum 8

Hans Osswald

Budhistorik

2015-08-30 kl 17:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.