Enno Hallek oljemålning

325222

ENNO HALLEK (Estland, född 1931): "Odlingen i åskväder ", signerad och Enno Hallek 1960, olja på duk, 100x99,5 cm

Rum 21

Enno Hallek oljemålning

Budhistorik (48 bud)
1992280
15 500
1992302
15 000
1992280
14 500
1992294
14 000
1992280
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.