Carl Johan Sjöstrand oljemålning

325216

CARL JOHAN SJÖSTRAND (1789-1857), Interiör, olja på duk, signerad och daterad C J Sjöstrand 1846, ca 70 x 91 cm

Dukskador, duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Budhistorik (3 bud)

1982435
2 600
1981786
1978219

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.