Oidentifierad konstnär olja

325212

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), Sängkammarscen, monogramsignerad, otydligt daterad -82?, olja på kartongpannå, 33x23,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (1 bud)

1978355
2015-08-21 09:34:35

2015-08-30 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.