Olaf Rude oljemålning

325206

OLAF RUDE (Danmark 1886-1957), Samtalande kvinnor, signerad och daterad Olaf Rude 1928, olja på duk, 100x130 cm

Rum 22

Olaf Rude oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1992328
31 000
1992324
30 000
1992318
29 000
1992317
28 000
1992315
27 000

Slutpris SEK:
31 000
3 122 EUR, 3 546 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.