Lennart Nyström oljemålning

325203

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Komposition med druvor, signerad L Nyström, olja på duk, 100x81 cm

Rum 22

Lennart Nyström oljemålning
Budhistorik (13 bud)
1991964
1988707
1991961
1988707
950
1990922
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.