Axel Sjöberg olja

325186

AXEL SJÖBERG (1866-1950), Naken kvinna, signerad Axel Sjöberg, olja på pannå, 50x34 cm

Fack 1

Axel Sjöberg olja

Budhistorik (30 bud)
1984804
5 000
1991376
5 000
1984804
4 800
1991375
4 600
1984804
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.