Jacques Villon färglitografi

325183

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), Komposition, signerad Jacques Villon, onumrerad, färglitografi, 27,5x46 cm

Fack 7

Jacques Villon färglitografi
Budhistorik (23 bud)
1991994
1992030
1 900
1991994
1 800
1992024
1 700
1991994
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.