Jacques Villon färglitografi

325181

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), ur Les Bucoliques, 1955, signerad Jaques Villon, onumrerad, färglitografi på japanpapper, 20x49,5 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon 555-577 (sviten)

Fack 17

Jacques Villon färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1991577
1 300
1979884
1990719
1979884
1990718

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.