Appliquer 1 par förgylld brons 1800-tal

325177

APPLIQUER, 1 par, för två ljus, förgylld brons, 1800-tal, i form av Prinsen av Wales fjädrar, dekor av lejonmaskaron och pärlstav, hängande prismor, höjd 19 cm

Prismor saknas, ytan anfrätt

Belysning, Vägglampor, Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
1990262
1985956
1 400
1980160
1980159
550
1978323

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.