Appliquer 1 par förgylld brons 1800-tal

325176

APPLIQUER, 1 par, förgylld brons, 1800-tal, dekor av blad och örnhuvud, höjd 20 cm

Ytan anfrätt

Belysning, Vägglampor, Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
1991972
1985346
1991970
1985346
950
1991969
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.