Antoni Tapies färglitografi

325172

ANTONI TAPIES (Spanien, 1923-2012): Nocturn Matinal, färglitografi, 1970, signerad och numrerad Tapies 43/100, 55,5x75,5 cm
LITTERATUR: Galfetti 244

Fack 15

Antoni Tapies färglitografi
Budhistorik (21 bud)
1991724
7 000
1991986
7 000
1991724
6 600
1991983
6 400
1991724
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.