Antoni Tàpies färglitografi

325169

ANTONI TAPIES (Spanien, 1923-2012), Catalunya, signerad och numrerad Tapies 25/150, färglitografi, 66x54 cm

Gulnad, passepartout missfärgad av fukt

Fack 15

Antoni Tàpies färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1987065
5 000
1989581
4 800
1987065
3 800
1985808
3 600
1985808

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.