Graham Sutherland färglitografi

325168

GRAHAM SUTHERLAND (1903-1980), Hanging Form, Owl and Bat, färglitografi 1955, signerad och numrerad Graham Sutherland 13/75, 50x65 cm
LITTERATUR: Tassi 63

Fack 6

Budhistorik (29 bud)
1991697
1991700
1991697
1 900
1991698
1 800
1991697
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.