Jacques Villon etsning

325167

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): La Faucheuse, 1951, signerad Jaques Villon, 320/350, etsning, 25x33 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon E526

Fack 8

Jacques Villon etsning
Budhistorik (7 bud)
1991904
550
1984590
500
1978278
450
1978614
450
1978278

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.