Salvador Dali färglitografi

325163

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989), Smugglers' Meeting ur Carmen, 1970, signerad Dali 4/J, färglitografi, 54x43 cm
Litteratur: Michler/Löpsinger 1319

Rum 6

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1992188
1991977
2 800
1991976
2 600
1989141
1987269
1 800

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.