Thomas Stothard tillskriven oljemålning

325157

THOMAS STOTHARD (1755-1834), tillskriven, motiv med Adam och Eva, olja på plåt, ca 13,5x10 cm

Krackelerad, fläck

Konst, Äldre måleri

Monter 29

Budhistorik (21 bud)
1992261
1992257
3 800
1992257
3 600
1992260
3 400
1992257
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.