Karaffer

325155

KARAFFER, 1 par +1+1+1+1, med proppar, 18-1900-tal, delvis kristall, höjd ca 24-26 cm

Mindre nagg förekommer

Glas, Övrigt glas

Monter 28

Karaffer
Budhistorik (16 bud)
1991603
1 300
1991602
1980468
1990034
1980468
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.