Salongsgrupp nyrokoko

325153

SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, stoppade sitsar och ryggar, klädsel i röd plysch, bestående av: soffa, karmstolar 1 par, sitthöjd 38, soffans längd ca 110 cm,

Bruksslitage

Rum 22

Salongsgrupp nyrokoko

Budhistorik (2 bud)

1992101
1981884

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.