Färglitografi Peter Dahl

325152

PETER DAHL, figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad Peter Dahl -85, 346/450, bildstorlek 53 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram

Fack 15

Färglitografi Peter Dahl
Budhistorik (6 bud)
1989715
1989371
750
1988617
700
1981645
650
1981644
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.