Champagnestrutar

325151

GLASSERVIS, 38 dlr, 1900-talets andra hälft, rutdekor, bestående av: 15 vinglas, 11 starkvinsglas, 11 champagnestrutar, vas
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Glas, Servisglas

Monter 28

Champagnestrutar
Budhistorik (16 bud)
1991432
1 400
1991431
1 300
1991417
1991430
1991417

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.