Spelbrod

325149

SPELBORD, 1800-tal, i björk rot mfl träslag, höjd74, 86x43 cm ihopfällt

Skador och slitage

Rum 21

Spelbrod

Budhistorik (4 bud)

1991573
450
1991800
1991573
1991098

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.