Gipsrelief

325147

GIPSRELIEF, efter Sergel, kvinnobyst, diameter 67 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Nagg, skador

Diverse, Konst, Skulpturer

Rum 8

Gipsrelief
Budhistorik (16 bud)
1992179
1981681
2 800
1992178
2 800
1981681
1981672
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.