Bokaskåp

325146

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, i rot och valnötsfanér, höjd 225, 104x50 cm, nyckel finns

Skador och lagningar

Rum 19

Bokaskåp

Budhistorik (12 bud)
1990324
3 600
1980997
3 400
1990322
3 400
1980997
3 200
1990321

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.