Bordslampa Fase

325139

FASE, bordslampa,1970-tal, svängbar, lackerad och kromad metall

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 18

Bordslampa Fase

Budhistorik (2 bud)

1991719
1978399

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.