Laxbräda tenn

325138

LAXBRÄDA, 1900-talets andra hälft, tenn och bok, längd 84 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Slitage

Diverse

Rum 12

Laxbräda tenn
Budhistorik (1 bud)

1988780
2015-08-28 13:45:09

2015-08-30 kl 12:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.