Godisburkar i glas

325136

POKALER med lock, 2 st, snarlika, glas, 1900-tal, frostad kantdekor, höjd ca 53 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Nagg och slitage

Glas, Övrigt glas

Rum 7

Godisburkar i glas
Budhistorik (12 bud)
1991113
1990910
1990910
1 600
1990224
1990906

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.