Fritiof Schüldt

325135

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Uppställning med triviala ting, signerad och daterad Schüldt -62, olja på duk, 130x 85 cm

UTSTÄLLD: Konstakademien, Stockholm 1969, katalognr 98

Rum 6

Fritiof Schüldt

Budhistorik (13 bud)
1991669
6 400
1991408
6 200
1991366
6 000
1991405
6 000
1991366
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.