Tennljusstakar

325131

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, otydliga stämplar, 1802, höjd 10 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

En ljushållare med skada, bucklor

Metall, Tenn, Diverse, Allmoge

Monter 29

Tennljusstakar

Budhistorik (5 bud)
1991857
1990168
750
1990168
500
1991832
450
1990168

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.