Ryno Frieberg oljemålning

325125

RYNO FRIBERG (född 1920): Hortensia, signerad och daterad Ryno 1977, olja på duk, 54x65 cm

Rum 5

Ryno Frieberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1991363
3 400
1991196
3 200
1986390
1986388
2 800
1983216
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.