Per Cedergren oljemålning

325122

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Segelfartyg på blankt vatten, signerad PV Cedergren, 21x30 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Per Cedergren oljemålning

Budhistorik (38 bud)
1991616
6 600
1991621
6 600
1991616
6 400
1991619
6 400
1991616
6 200

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.