Matbord England

325120

MATBORD, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, England, höjd 76, 173x137 cm, 2 iläggsskivor med sarg a 50 cm

Ytskador

Rum 4

Matbord England

Budhistorik (10 bud)
1991369
5 400
1991368
5 200
1991367
5 000
1991367
4 600
1982011
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.