James Coignard

325115

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Visage-Silex: S, signerad och numrerad J. Coignard 36/60, färgcarborundum med collage, bladmått 58x44 cm, Edition Sonet, Stockholm, Litteratur: Bergström/Sonet 308

Fack 54

James Coignard

Budhistorik (16 bud)
1991778
1991360
1991696
1 900
1991360
1 800
1991695
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.