Martin Domicent oljemålning

325114

MARTIN DOMICENT (1823-1898): Strandbild med familj och båtar, signerad och daterad M. Domicent Dinard 85, olja på duk, ca 46 x 61 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Martin Domicent oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1991823
1 600
1991464
1991461
900
1991460
850
1990340

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.