Tomas Gidén

325096

TOMAS GIDÉN (född 1953): Dansare, signerad och daterad 92, upplaga 7/30, fotografi, 47x37 cm

Konst, Fotografi

Rum 5

Tomas Gidén
Budhistorik (15 bud)
1989028
2 400
1988211
1986105
1985903
1 900
1985903
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.