Baljfåtölj sengustaviansk

325065

BALJFÅTÖLJ, sengustavianskt provinsarbete, gråmålad, kannelerade ben, sitthöjd 47 cm

Renoverad, skador, lagningar

Rum 4

Baljfåtölj sengustaviansk

Budhistorik (21 bud)
1992305
5 600
1992301
5 400
1992297
5 200
1992300
5 000
1992297
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.