Armband 18 k guld

325053

ARMBAND, 18 k guld, x-länk, 5 cabochonslipade gula stenar, Torndahls, Stockholm 1956, längd ca 20 cm, vikt ca 17 g

Stenar med skador och omfattande slitage

Guld/Smycken

Armband 18 k guld

Budhistorik (2 bud)

1987210
2 600
1980124

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.