Äldre vagn

325040

VAGN, 1800-tal, senare bemålad, höjd 82, längd 93 cm
Proveniens: Skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Skador

Diverse, Allmoge

Rum 3

Äldre vagn

Budhistorik (19 bud)
1991585
1 700
1991160
1 600
1990638
1990638
1 300
1990674

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.