Skrivskåp gråmålat

325034

SKRIVSKÅP, 1700/1800-tal, provinsarbete, bemålat, med lådinredning, höjd 191, 111x52 cm, nyckel finns
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Renoverat och kompletterat

Rum 17

Skrivskåp gråmålat

Budhistorik (37 bud)
1991908
8 000
1991905
7 800
1991901
7 600
1991900
7 400
1991899
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.