Karmstol sengustaviansk

325025

KARMSTOL, sengustavianskt provinsarbete, vitmålad, med förgylld dekor, sitthöjd 47 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Senare bemålad

Rum 5

Karmstol sengustaviansk

Budhistorik (17 bud)
1990288
1990276
1990286
1990276
950
1990255
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.